close

آخرین اخبار از تحریم های آمریکا علیه ایران


اجاره ساعتی انواع خودروهای لوکس بدون ضامن


اجاره ویلای ارزان فقط با 50 تومن


اجاره ویلا

WordPress theme App Templates

گونه های S60 و V60 ولوو با پیشرانه‌ی ۳۶۷ اسب بخاری

گونه های S60 و V60 ولوو با پیشرانه‌ی ۳۶۷ اسب بخاری
فیس‌بوک تلگرام ذخیره
V60 و S60 ولوو از سال ۲۰۱۱ در بازار حضور دارا هستند و در سال ۲۰۱۴ نسخه‌های قوی‌تر آن ها با اسم پل‌استار Polestar نیز به بازار آمد . حال ولوو با بروز‌رسانی پیشرانه‌های خودرو‌های اسپرت خویش , سعی بر ارتقا فروش آنها دارااست . با زومیت ملازم باشید .

تبلیغاتآیفون 7 با ضمانت نامه اصلیآزمون لا المللی ماکروسافت آمادگی ورود به بازار کار
ولوو اواخر هفته‌ی قبلی از عرضه‌ی پیشرانه‌ی جدیدی برای مدل‌های پل‌استار خویش خبر بخشید . این پیشرانه از نوع ۲ لیتری ۴ سیلندر خطی مجهز به توربوشارژر و سوپرشارژر است . با آمدن پیشرانه‌ی نو در تابستان سال جاری , ایجاد این مدل‌ها هم دو برابر خواهد شد و به رقم ۱۵۰۰ دستگاه خواهد رسید .

volvos60 - 1


تا قبل از این , مدل‌های پل‌استار ولوو از پیشرانه‌ی قدیمی‌تر شش سیلندر خطی به حجم ۳ لیتر استفاده می‌کردند که در بقیه مدل‌های ولوو نیز استعمال می‌شد ; ولی در نمونه‌های پل‌استار این پیشرانه تقویت شده بود و قدرتی معادل ۳۴۵ اسب بخار را ساخت می کرد . با این‌که پیشرانه‌های ۶ سیلندر خطی جذابیت‌ها و نکات مثبت خودشان را دارند و منسوخ شدن آن ها امری تاسف آور و ناامید کننده برای علاقه مندان ماشین است , با این حال پیشرانه‌ی جدید تویین شارژر شده‌ی ولوو را نیز نباید حداقل گرفت و بدون شک در‌این وضعیت , به کارگیری از این پیشرانه میتواند یک گام رو به جلو و مثبت برای این نوع عنوان شود . پیشرانه‌ی جدید پاره ای اقتدار بیشتری نسبت به پیشین ساخت می کند ولی بضاعت ایجاد گشتاور کمتری داراست ; پیشرانه‌ی گذشته قدرت و گشتاور خروجی به ترتیب ۳۴۵ اسب بخار و گشتاور ۵۰۰ نیوتون متر را ایجاد می کرد در حالی که‌این آمار در پیشرانه‌ی جدید ۳۶۷ اسب بخار و ۴۷۰ نیوتون متر است . وزن پیشرانه‌ی نو ولوو نیز به میزان تقریبی ۲۰ کیلوگرم سبک تر از نمونه‌ی کهن است . برای دستیابی به این واحد سنجش ار قدرت از یک پیشرانه‌ی ۲ لیتری , متخصصان ولوو اصلاحات بسیاری روی آن انجام داده‌اند که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان اعمال تغییرات در نرم‌افزار ECU , به کارگیری از توربوشارژرهای بزرگتر , جور شاتون‌ها و میل سوپاپ‌های جدید , نصب مجرای هوای بزرگتر و منفعت از پمپ سوخت قوی‌تر را نام برد . مجموعه‌ی این اصلاحات منجر شده‌است تا عجله صفر تا صد کیلومتر ماشین به رقم زیاد خوب ۴ . ۷ ثانیه برسد . برای بالانس شاسی و هندلینگ خودرو , ملازم با نصب موتور جدید , تولید کننده اصلاحاتی را در محور جلو انجام داده است که مجموعه‌ی این اقدامات سبب کاهش ۲۴ کیلوگرمی وزن در‌این نصیب شده است .

volvos60 - 2

در بخش فنی , در جور قبل شاهد نصب پیشرانه به صورت عرضی بودیم که به دلیل تاثیر منفی روی هندلینگ و پایداری اتومبیل , ایده‌ی چندان جالبی به حساب نمی‌آید ; هر چند پیشرانه‌ی تازه هم کماکان به صورت عرضی نصب شده است البته با تمهیداتی که توسط ولوو اندیشیده شده‌است , بیش تر وزن پیشرانه در راس اتومبیل متمرکز شده‌است . باکس دنده‌ی ۶ سرعته‌ی کهن هم با نمونه‌ی نو ۸ سرعته‌ی قلم بده بستان شده است که نیروی موتور را به هر چهار چرخ خودرو می‌رساند .

volvos60 - 3

یک مشخصه‌ی دیدنی هم به مدل‌های نو ولوو افزوده شده است و آن حالت رانندگی اسپرت پلاس است ; در‌این‌صورت برخورد اتومبیل به پدال گاز از طریق باز نگه داشتن سوپاپ دود سریعتر شده و دنده‌ها هم در بدور فراتر و با سرعت بیشتری بده بستان میشوند . اما برای فعال‌سازی این وضعیت اصلی پیش بینی نشده اما ولوو از روشی جالب‌تر منفعت نموده است ; ابتدا اهرم دنده را باید در وضعیت اسپرت قرار دهید , بعد از آن آن را در سوی جلو یعنی سمت + فشار داده و نگه دارید , هم‌زمان دو بار شیفتر دنده‌ی معکوس - را از روی فرمان بزنید , با این کار نماد S در نشان دهنده‌ها به S+ تغییر میابد . این پروسه را در تصویر تحت می‌توانید ببینید .

volvos60 - 4

مدل‌های S60 و V60 پل‌استار هواداران بخش اعظمی دارا‌هستند و با هندلینگ بهبود یافته‌شان صد رد صد موفق‌تر از پیشین نیز ظاهر خواهند شد . در کل می بایست ولوو را بابت ساخت چنین خودروهای فوق العاده ای تحسین کرد .
خرید و فروش خودرو شیپور:: برچسب ها : خرید خودرو , فروش خودرو , خرید و فروش خودرو , تلویزیون سری M سامسونگ
ن : Ford Fischer
ت : يکشنبه 20 فروردين 1396
تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر
جهت اطلاع از تنظیمات و ویــــرایش این قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.