close

آخرین اخبار از تحریم های آمریکا علیه ایران


اجاره ساعتی انواع خودروهای لوکس بدون ضامن


اجاره ویلای ارزان فقط با 50 تومن


اجاره ویلا

همیاری تویوتا و مایکروسافت برای رابطه خودروها


دو کمپانی پیشتاز حوزه‌های فناوری و خودرو دست به همکاری مشترک در پروژه جدیدی زده‌اند . اگر‌چه تویوتا پیش از این نیز سابقه‌ی همیاری با مایکروسافت را داشته است . پیرو با زومیت همراه باشید تا از جزئیات این پروژه بیشتر با خبر گردید .

تبلیغاتآیفون 7 با ضمانت طومار اصلیآزمون بین المللی ماکروسافت آمادگی ورود به بازار کار
تویوتا به مراد توسعه پژوهش ها و بسط بر روی ارتباط در بین خودروها با مایکروسافت سرمایه گذاری مشترک انجام میدهد . این همکاری که به پروژه‌ی ( رابطه تویوتا ( شناخته می‌شود , موجب شده تا از پلتفرم محاسبات ابری آژور ( Azure ) مایکروسافت در خودروهای تویوتا افتتاح شود .

تویوتا تصریح کرده است که‌این همکاری منجر تحکیم فعالیت‌های این موسسه در سوی رئیس اطلاعات و تحلیل داده‌ها می گردد . این همکاری یک پشتیبانی تمام عیار به حساب می‌آید به گونه ای که از خدمت تلماتیک ابتدا شده و به مدل بیمه‌ی ارزش بر پایه کارکرد ختم میشود ; خدمت تلماتیک کردار و علایق راننده را میاموزد و گونه قیمتی بر اساس کارکرد , الگوهای رانندگی را ذخیره سازی می کند . درین همیاری مشترک ساخت یک شبکه گسترده در میان خودروهای تویوتا پیش گویی شده است تا بتواند داده ها ترافیکی و حالت جوی بین خودروهای تویوتا به اشتراک نهاده شود .

تویوتا

پروژه‌ی ارتباط بین خودروهای تویوتا از شهر پلانو ( Plano ) در تگزاس آغاز خواهد شد . شهر پلانو پایگاه دارای اهمیت تویوتا در ایالات متحده امریکا بوده و مکان مناسب برای همیاری مشترک مهندسان مایکروسافت با تویوتا است . زک هیکزس ( Zack Hicks ) نماینده ارشد اطلاعات تویوتا در امریکا شمالی در این راه اظهار‌کرد :

رابطه دربین خودروهای تویوتا تکنولوژی است که خیر تنها موجب تسهیل در امور می شود بلکه معاش را آسوده‌ کرده و به ما کمک می‌کند تا در مسیر انسانیت گام برداریم . شرکت آفریننده پشتیبانی گسترده‌ای از سرویس داده‌های مشتریان , فروشندگان , وابستگان و ناوگان خدمات تویوتا را انجام می‌دهد .
طبق اعلام تویوتا همکاری‌های جانور دربین دو کمپانی مایکروسافت و تویوتا زیاد بسط یافته است . از سال ۲۰۱۱ , دو کمپانی نام برده برای ارائه سیستم تلماتیک وارد فاز همکاری مشترک شده‌اند البته تویوتا اولین شرکتی وجود ندارد که مایکروسافت آژور را به سرویس گرفته است بلکه اخیراً نیسان برای افزایش سیستم سرگرمی جان دار در خودروهای خود این پلتفرم مایکروسافت را تعیین نموده است .


تویوتا و مایکروسافت
بازسازی
خرید خودرو تصادفی:: برچسب ها : خرید خودرو , فروش خودرو , خرید و فروش خودرو , تلویزیون سری M سامسونگ
ن : Ford Fischer
ت : يکشنبه 20 فروردين 1396
تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر
جهت اطلاع از تنظیمات و ویــــرایش این قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.