close

آخرین اخبار از تحریم های آمریکا علیه ایران


اجاره ساعتی انواع خودروهای لوکس بدون ضامن


اجاره ویلای ارزان فقط با 50 تومن


اجاره ویلا

مردود شدن معیار نوروروشنایی چراغ اکثر اوقات خودروها بوسیله آزمایش‌های IIHS


مردود شدن ترازو فروغ و روشنایی لامپ اکثر زمان ها خودروها بوسیله آزمایش‌های IIHS
فیس‌بوک تلگرام ذخیره
فروغ چراغ‌های جلوی اتومبیل از جمله موضوعات با اهمیت در بحث ایمنی در رانندگی مخصوصاً در شب است . موسسه بیمه و ایمنی بزرگراه‌ها , آزمایش مخصوصی روی خودروهای به اسم و مطرح انجام داده است که نتایج به دست آمده به هیچ وجه قابل قبول نیستند . به دنبال با زومیت یاور باشید تا از جزئیات چگونگی موقعیت آزمایشات و نتایج آنان باخبر گردید .

آیفون 7 با ضمانت نامه مهم امتحان میان المللی ماکروسافت آمادگی ورود به بازار کار
تا سه سال آتی نور چراغ‌های جلوی خودروها توسط کارشناسان جايگاه بندی می‌شود ; البته این قیاس و آزمایش مبتنی بر شباهت چراغ‌های جلو به کریستال‌های شفاف و بی‌نظیر سواروفسکی ( Swarovski ) یا چراغ‌های مرسدس بنز کلاس S کوپه نیست ; بلکه مرتبه بندی بر طبق کارایی چراغ‌ها تمجید می گردد . با دقت به وضع و اوضاع قوانین ایالتی همچون نوروروشنایی , تنظیم راستا و دیگر پارامترهای فنی , فرصت قابل قبولی برای نظارت همت چراغ‌های جلو اتومبیل‌ها است .

لامپ جلو خودرو

سازمان ملی ایمنی و ترافیک بزرگراه‌ها در هم اکنون اعمال تغییرات با اهمیت در برنامه ارزیابی نو ماشین برای سال ۲۰۱۹ است و آزمایش چراغ‌های جلو در باطن این تغییرات گنجانده خواهد شد . موسسه ایمنی بزرگراه‌ها در اقدامی شبیه به منظور ارتقاء ایمنی حداکثری خودروها بازدید از چراغ‌های جلو را از شروع سال جدید میلادی در امر کار خود قرار میدهد . تازمانیکه این مسئله عملیاتی شود , آیا خرید خودروی جدید با لامپ‌های زنون یا LED بها دارااست یا خیر؟

چراغ جلو اتومبیل

مقاله‌ها دارای ارتباط :

زیباترین چراغ‌ های جلو صنعت خودرو

IIHS ( موسسه بیمه و ایمنی بزرگ راه ) چنین عقیده‌ای ندارد . در تستی که به صورت تصادفی بر روی ۳۱ خودرو مقدار متوسط در کلاس‌های گران قیمت و غیر گران قیمت انجام شد , فقط تویوتا پریوس V توانست از این تحلیل سر بلند خارج بیاید . تویوتا پریوس V با چراغ‌های پروژکتور LED توانست بیشترین رتبه که امتیاز ( عالی ( است به دست آورد . چراغ‌های هالوژن استاندارد گزینه استعمال در محرمانه ۳ BMW امتیاز ( ضعیف ( ( آپشن چراغ‌های LED بی‌ام‌و امتیاز ( متوسط ( را کسب کردند ) و کیا اپتیما نیز که عمده رانندگان روبرو با مشکل تابیدن نوروروشنایی آن روبرو هستند , امتیاز ( ضعیف ( را اخذ کرد . IIHS پنج آزمایش تعریف کرده که مشتمل بر یک تیم تست با شعاع انحنای ۱۵۲ متری چپ و راست و یک تیم تست با شعاع انحنای ۲۴۳ متر است . با مقایسه این تست‌ها نقطه ایده آل خیالی بدست می آید . در تمامی ارزیابی‌ها , IIHS مسافت با صرفه و امن موردنیاز برای خودرویی که با سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت در حال تکان است و جسمی را در روبروی خویش مشاهده و آنگاه ترمز کرده تا توقف آخری پیش از برخورد به مانع صورت پذیرد , را در نظر می‌گیرمد .

چراغ جلو ماشین

نقطه ایده آل در این ارزیابی‌ها برای نور و روشنایی زیر موفقیت ۱۰۰ متری برای پرتوی سمت راست و ۶۰ متیر برای پرتو سمت چپ است ( در کشور‌هایی که امر خودروها در سمت چپ کابین قرار گرفته , پرتوی نوری سمت چپ می‌بایست پیروزی کمتری داشته باشد تا از زخم دیدن به چشم‌های راننده روبرو توقف شود ) . در پیچ‌ها نیز فرض می شود که راننده با سرعت ۶۰ کیلومتر در ساعت در اکنون تکان است و از سیستم چراغ‌های جلوی تطبیقی استفاده می کند , فروغ و روشنایی ذیل می بایست قدرتمند باشد تا برد ۵۸ و ۶۸ متری در هر دو جهت را روشن نماید . چراغ‌های جلو می‌بایست ۵ گران قیمت نوروروشنایی داشته باشند ( لوکس واحد مقدار فروغ در واحد متر مربع است ) .

لامپ جلو

در حال حاضر , هیچ گزارشی بر اساس کسب امتیاز ( ایمن ( به وسیله خودرویی دریافت نشده است . اگر‌چه روش تست IIHS دارای اعتبار است , ولی ما می‌توانیم آرزو داشته باشیم که عدم پذیرش بالاترین امتیاز به جهت تعریف استاندارد جدیدی از نوروروشنایی ماشین است که مابین خودروسازان و NHTSA میتواند مورد توافق قرار گیرد . غیر وابسته از این مباحث , آپشن‎‎های مو جود بر روی فروغ و روشنایی چراغ جلوی ماشین نوری درخشان و سپید رنگ ایجاد می‌نمایند که رانندگی واضح‌تری در شب به ارمغان میاورد . این آپشن‎ها معمولاً برای رانندگی در شب و در سرعت‌های بالا دوچندان گران بها میباشند .

لامپ جلو

لحاظ شما درباره ی چراغ‌های جلو و روشنایی خودروها چیست؟

منبع CARANDDRIVER
تگ ها LED LASER HEADLIGHT
تبلیغات گوگل پنل اس ام اس قيمت آيفون 7
نوشته‌علمی های مرتبط
معرفی بی ام و M4 گونه 2017
معرفی بی ام
خرید و فروش خودرو در ترکیه:: برچسب ها : خرید خودرو , فروش خودرو , خرید و فروش خودرو , تلویزیون سری M سامسونگ
ن : Ford Fischer
ت : يکشنبه 20 فروردين 1396
تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر
جهت اطلاع از تنظیمات و ویــــرایش این قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.