close
شهر اول
اجاره ویلا
تالار گفتمان
اجاره ویلا
مردود شدن معیار نوروروشنایی چراغ اکثر اوقات خودروها بوسیله آزمایش‌های IIHS


مردود شدن ترازو فروغ و روشنایی لامپ اکثر زمان ها خودروها بوسیله آزمایش‌های IIHS
فیس‌بوک تلگرام ذخیره
فروغ چراغ‌های جلوی اتومبیل از جمله موضوعات با اهمیت در بحث ایمنی در رانندگی مخصوصاً در شب است . موسسه بیمه و ایمنی بزرگراه‌ها , آزمایش مخصوصی روی خودروهای به اسم و مطرح انجام داده است که نتایج به دست آمده به هیچ وجه قابل قبول نیستند . به دنبال با زومیت یاور باشید تا از جزئیات چگونگی موقعیت آزمایشات و نتایج آنان باخبر گردید .

آیفون 7 با ضمانت نامه مهم امتحان میان المللی ماکروسافت آمادگی ورود به بازار کار
تا سه سال آتی نور چراغ‌های جلوی خودروها توسط کارشناسان جايگاه بندی می‌شود ; البته این قیاس و آزمایش مبتنی بر شباهت چراغ‌های جلو به کریستال‌های شفاف و بی‌نظیر سواروفسکی ( Swarovski ) یا چراغ‌های مرسدس بنز کلاس S کوپه نیست ; بلکه مرتبه بندی بر طبق کارایی چراغ‌ها تمجید می گردد . با دقت به وضع و اوضاع قوانین ایالتی همچون نوروروشنایی , تنظیم راستا و دیگر پارامترهای فنی , فرصت قابل قبولی برای نظارت همت چراغ‌های جلو اتومبیل‌ها است .

لامپ جلو خودرو

سازمان ملی ایمنی و ترافیک بزرگراه‌ها در هم اکنون اعمال تغییرات با اهمیت در برنامه ارزیابی نو ماشین برای سال ۲۰۱۹ است و آزمایش چراغ‌های جلو در باطن این تغییرات گنجانده خواهد شد . موسسه ایمنی بزرگراه‌ها در اقدامی شبیه به منظور ارتقاء ایمنی حداکثری خودروها بازدید از چراغ‌های جلو را از شروع سال جدید میلادی در امر کار خود قرار میدهد . تازمانیکه این مسئله عملیاتی شود , آیا خرید خودروی جدید با لامپ‌های زنون یا LED بها دارااست یا خیر؟

چراغ جلو اتومبیل

مقاله‌ها دارای ارتباط :

زیباترین چراغ‌ های جلو صنعت خودرو

IIHS ( موسسه بیمه و ایمنی بزرگ راه ) چنین عقیده‌ای ندارد . در تستی که به صورت تصادفی بر روی ۳۱ خودرو مقدار متوسط در کلاس‌های گران قیمت و غیر گران قیمت انجام شد , فقط تویوتا پریوس V توانست از این تحلیل سر بلند خارج بیاید . تویوتا پریوس V با چراغ‌های پروژکتور LED توانست بیشترین رتبه که امتیاز ( عالی ( است به دست آورد . چراغ‌های هالوژن استاندارد گزینه استعمال در محرمانه ۳ BMW امتیاز ( ضعیف ( ( آپشن چراغ‌های LED بی‌ام‌و امتیاز ( متوسط ( را کسب کردند ) و کیا اپتیما نیز که عمده رانندگان روبرو با مشکل تابیدن نوروروشنایی آن روبرو هستند , امتیاز ( ضعیف ( را اخذ کرد . IIHS پنج آزمایش تعریف کرده که مشتمل بر یک تیم تست با شعاع انحنای ۱۵۲ متری چپ و راست و یک تیم تست با شعاع انحنای ۲۴۳ متر است . با مقایسه این تست‌ها نقطه ایده آل خیالی بدست می آید . در تمامی ارزیابی‌ها , IIHS مسافت با صرفه و امن موردنیاز برای خودرویی که با سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت در حال تکان است و جسمی را در روبروی خویش مشاهده و آنگاه ترمز کرده تا توقف آخری پیش از برخورد به مانع صورت پذیرد , را در نظر می‌گیرمد .

چراغ جلو ماشین

نقطه ایده آل در این ارزیابی‌ها برای نور و روشنایی زیر موفقیت ۱۰۰ متری برای پرتوی سمت راست و ۶۰ متیر برای پرتو سمت چپ است ( در کشور‌هایی که امر خودروها در سمت چپ کابین قرار گرفته , پرتوی نوری سمت چپ می‌بایست پیروزی کمتری داشته باشد تا از زخم دیدن به چشم‌های راننده روبرو توقف شود ) . در پیچ‌ها نیز فرض می شود که راننده با سرعت ۶۰ کیلومتر در ساعت در اکنون تکان است و از سیستم چراغ‌های جلوی تطبیقی استفاده می کند , فروغ و روشنایی ذیل می بایست قدرتمند باشد تا برد ۵۸ و ۶۸ متری در هر دو جهت را روشن نماید . چراغ‌های جلو می‌بایست ۵ گران قیمت نوروروشنایی داشته باشند ( لوکس واحد مقدار فروغ در واحد متر مربع است ) .

لامپ جلو

در حال حاضر , هیچ گزارشی بر اساس کسب امتیاز ( ایمن ( به وسیله خودرویی دریافت نشده است . اگر‌چه روش تست IIHS دارای اعتبار است , ولی ما می‌توانیم آرزو داشته باشیم که عدم پذیرش بالاترین امتیاز به جهت تعریف استاندارد جدیدی از نوروروشنایی ماشین است که مابین خودروسازان و NHTSA میتواند مورد توافق قرار گیرد . غیر وابسته از این مباحث , آپشن‎‎های مو جود بر روی فروغ و روشنایی چراغ جلوی ماشین نوری درخشان و سپید رنگ ایجاد می‌نمایند که رانندگی واضح‌تری در شب به ارمغان میاورد . این آپشن‎ها معمولاً برای رانندگی در شب و در سرعت‌های بالا دوچندان گران بها میباشند .

لامپ جلو

لحاظ شما درباره ی چراغ‌های جلو و روشنایی خودروها چیست؟

منبع CARANDDRIVER
تگ ها LED LASER HEADLIGHT
تبلیغات گوگل پنل اس ام اس قيمت آيفون 7
نوشته‌علمی های مرتبط
معرفی بی ام و M4 گونه 2017
معرفی بی ام
خرید و فروش خودرو در ترکیه:: برچسب ها : خرید خودرو , فروش خودرو , خرید و فروش خودرو , تلویزیون سری M سامسونگ
ن : Ford Fischer
ت : يکشنبه 20 فروردين 1396
تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر
جهت اطلاع از تنظیمات و ویــــرایش این قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.