close

آخرین اخبار از تحریم های آمریکا علیه ایران


اجاره ساعتی انواع خودروهای لوکس بدون ضامن


اجاره ویلای ارزان فقط با 50 تومن


اجاره ویلا

مردود شدن معیار نوروفروغ چراغ اکثر زمان ها خودروها توسط آزمایش‌های IIHS


مردود شدن میزان فروغ چراغ اکثر زمان ها خودروها توسط آزمایش‌های IIHS
فیس‌بوک تلگرام ذخیره
روشنایی چراغ‌های جلوی ماشین از جمله موضوعات دارای اهمیت در دعوا ایمنی در رانندگی مخصوصاً در شب است . موسسه بیمه و ایمنی بزرگراه‌ها , تست مخصوصی روی خودروهای به نام و مطرح انجام داده است که نتایج به دست آمده به هیچ عنوان قابل پذیرش نیستند . درپی با زومیت همپا باشید تا از جزئیات چگونگی وضعیت آزمایشات و نتایج آن‌ها با خبر گردید .

آیفون 7 با ضمانت نامه مهم آزمون لابه لا المللی ماکروسافت آمادگی ورود به بازار کار
تا سه سال آینده نوروفروغ چراغ‌های جلوی خودروها توسط کارشناسان جايگاه بندی میگردد ; ولی این قیاس و آزمایش بر پایه ی شباهت چراغ‌های جلو به کریستال‌های شفاف و بی‌نظیر سواروفسکی ( Swarovski ) یا این که چراغ‌های مرسدس بنز کلاس S کوپه نمی باشد ; بلکه جايگاه بندی بر پایه ی تلاش چراغ‌ها توصیف میگردد . با دقت به وضع مقررات ایالتی همچون روشنایی , تنظیم راستا و دیگر پارامترهای فنی , زمان قابل قبولی برای محاسبه سعی چراغ‌های جلو اتومبیل‌ها است .

لامپ جلو اتومبیل

سازمان ملی ایمنی و ترافیک بزرگراه‌ها در اکنون انجام تغییرات با اهمیت در برنامه بررسی تازه ماشین برای سال ۲۰۱۹ است و تست چراغ‌های جلو در باطن این تغییرات گنجانده خواهد شد . موسسه ایمنی بزرگراه‌ها در اقدامی شبیه به خواسته ارتقا ایمنی حداکثری خودروها بازدید از چراغ‌های جلو را از آغاز سال نو میلادی در دستور کار خویش قرار میدهد . تا‌هنگامیکه این قضیه عملیاتی شود , آیا خرید خودروی تازه با لامپ‌های زنون یا این که LED قیمت دارااست یا خیر؟

لامپ جلو خودرو

مقاله ها دارای ربط :

زیباترین چراغ‌ های جلو صنعت خودرو
IIHS ( موسسه بیمه و ایمنی اتوبان ) چنین عقیده‌ای ندارد . در تستی که به طور تصادفی بر روی ۳۱ ماشین میزان متوسط در کلاس‌های لوکس و غیر گران قیمت انجام شد , فقط تویوتا پریوس V توانست از این ارزیابی سر بلند خارج بیاید . تویوتا پریوس V با چراغ‌های پروژکتور LED توانست بیشترین رتبه که امتیاز ( عالی ( است به دست آورد . چراغ‌های هالوژن استاندارد گزینه استعمال در خصوصی ۳ BMW امتیاز ( ضعیف ( ( آپشن چراغ‌های LED بی‌ام‌و امتیاز ( متوسط ( را کسب کردند ) و کیا اپتیما نیز که عمده رانندگان روبرو با خلل تابش روشنایی آن روبرو هستند , امتیاز ( ضعیف ( را اخذ کرد . IIHS پنج تست تعریف کرده که شامل یک تیم آزمایش با شعاع انحنای ۱۵۲ متری چپ و راست و یک تیم تست با شعاع انحنای ۲۴۳ متر است . با مقایسه این تست‌ها نقطه ایده آل ذهنی بدست میاید . در همگی ارزیابی‌ها , IIHS فاصله باصرفه و امن مورد نیاز برای خودرویی که با سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت در حال تکان است و جسمی را در روبروی خود مشاهده و بعد از آن ترمز کرده تا توقف آخرین پیش از برخورد به مانع انجام شود , را در لحاظ می‌گیرمد .

لامپ جلو اتومبیل

نقطه ایده آل در این ارزیابی‌ها برای نوروفروغ پایین برد ۱۰۰ متری برای پرتوی سمت راست و ۶۰ متیر برای پرتو سمت چپ است ( در کشور‌هایی که امر خودروها در جهت چپ کابین قرار گرفته , پرتوی نوری سمت چپ می‌بایست برد کمتری داشته باشد تا از زخم دیدن به چشم‌های راننده روبرو خودداری شود ) . در پیچ‌ها هم فرض میگردد که راننده با سرعت ۶۰ کیلومتر در ساعت در هم اکنون حرکت است و از سیستم چراغ‌های جلوی تطبیقی سود می کند , فروغ ذیل بایستی حاذق باشد تا موفقیت ۵۸ و ۶۸ متری در هر دو جهت را پر‌نور کند . چراغ‌های جلو می‌بایست ۵ گران قیمت فروغ و روشنایی داشته باشند ( لاکچری واحد مقدار فروغ و روشنایی در واحد متر مربع است ) .

لامپ جلو


فعلا , هیچ گزارشی بر پایه ی کسب امتیاز ( ایمن ( بوسیله خودرویی اخذ نشده است . هر چند روش تست IIHS دارای اعتبار است , ولی ما می‌توانیم آرزو داشته باشیم که عدم قبول بالاترین امتیاز به دلیل توصیف استاندارد جدیدی از نوروفروغ خودرو است که مابین خودروسازان و NHTSA می‌تواند گزینه توافق قرار گیرد . غیر وابسته از این مباحث , آپشن‎‎های جانور بر روی نور و روشنایی لامپ جلوی ماشین نوری درخشان و سپید رنگ تولید می‌نمایند که رانندگی واضح‌تری در شب به ارمغان میاورد . این آپشن‎ها معمولاً برای رانندگی در شب و در سرعت‌های بالا بسیار گران بها میباشند .

لامپ جلو

لحاظ شما راجع به چراغ‌های جلو و فروغ خودروها چیست؟

منبع CARANDDRIVER
تگ ها LED LASER HEADLIGHT
تبلیغات گوگل پنل پیامک قيمت آيفون 7
نوشته‌علمی های مرتبط
معرفی بی ام و M4 نوع 2017
معرفی بی ام
خرید خودرو از دبی:: برچسب ها : خرید خودرو , فروش خودرو , خرید و فروش خودرو , تلویزیون سری M سامسونگ
ن : Ford Fischer
ت : دوشنبه 21 فروردين 1396
تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر
جهت اطلاع از تنظیمات و ویــــرایش این قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.