close

آخرین اخبار از تحریم های آمریکا علیه ایران


اجاره ساعتی انواع خودروهای لوکس بدون ضامن


اجاره ویلای ارزان فقط با 50 تومن


اجاره ویلا

ایکس 409 , ایکس 411 و ایکس 502 ; خودرو‌های ملی تازه کشور‌ایران ماشین


ایکس 409 , ایکس 411 و ایکس 502 ; خودرو‌های ملی نو کشور‌ایران اتومبیل
فیس‌بوک تلگرام ذخیره
کشور ایران اتومبیل در سوی تامین نیاز بازار داخلی به خودروهای تازه و رویا رویی با موج عظیم واردات خودروهای خارجی علی الخصوص تولید ها چینی , از سه پروژه‌ی خودرویی جدید با نام‌ها ایکس 409 , ایکس 411 و ایکس 502 خبر بخشید . برای اطلاع از جزئیات این خبر با زومیت همراه باشید .

تبلیغاتآیفون 7 با ضمانت نامه اصلیآزمون فی مابین المللی ماکروسافت آمادگی ورود به بازار کار
طی سال‌های اخیر بازار خودروی داخلی با مشکلات زیادی مواجه بوده است . عدم ارائه‌ی تولیدات نو و کیفیت بالا سبب شده تا شرکت‌های داخلی رو به واردات اشکال برند تولیدات چینی بیاورند . اما با اعتنا به برجام و رفع تحریم‌ها , راه و روش برای شرکت‌های ایرانی جهت ایجاد تولید ها داخلی و همیاری با شرکا و تولیدکنندگان وسیع عالم باز شده است .

در همین راستا یکه زارع مدیرعامل جمهوری اسلامی ایران خودرو از پروژه‌های مقابل این شرکت در تولید و عرضه‌ی سه خودروی جدید خبر اعطا کرد . زومیت با پیگیری از کشور ایران ماشین جزئیاتی در زمینه‌ی خودرو‌های آینده‌ی این موسسه بدست آورده که در پی می توانید آن‌ها‌را ملاحظه کنید .

X409
پروژه‌ی گسترش و بهبود خودروی دنا , اکنون با نام X409 شناخته می گردد . جمهوری اسلامی ایران اتومبیل در سال ۱۳۸۸ پروژه‌ی دنا را استارت و بعد از ساخت مشکلاتی اعم از اعمال تحریم‌های خودرویی , آخر و عاقبت آن را در سال ۱۳۹۳ به بازار عرضه کرد . ظاهر گوناگون و جذاب‌تر دنا در بخش بدنه و کابین نسبت به بقیه محصول ها کشور‌ایران اتومبیل , سبب شد علاوه بر شباهت بخش پیشرانه و مجموعه‌ی انتقال اقتدار آن به سمند و سورن , کارشناسان نظر مثبتی بر این خودرو داشته باشند .

دنا

اکنون کمتر از ۲ سال از ورود این ماشین به بازار , کشور‌ایران خودرو در نظر دارد تا محصول گران قیمت خویش را با ظاهری بهبود یافته در کنار تغییرات گسترده در بخش نیروی محرکه و انتقال اقتدار به بازار عرضه کند . ایران ماشین در حیث دارد تا قابلیت و امکان توصیه X409 با پیشرانه‌ی توربو و جعبه‌دنده‌ی اتومات را در دسترس خریداران قرار دهد . رده‌ی قیمتی این خودرو هم کمتر از ۵۰ میلیون تومان در حیث گرفته شده است .

X411
البته دیگر پروژه‌ای که کشور‌ایران ماشین اکنون مشغول توسعه‌ی آن است , ارائه‌ی محصولی روی پلتفرم پژو ۲۰۶ است . پژو ۲۰۶ که سالیان است در بازار داخلی تولید و عرضه می گردد , به سبب کیفیت خوب , طراحی متناسب و پیشرانه و گیربکس قدرتمند از محبوب‌ترین خودرو‌های داخلی است که همواره علاقه‌مندان زیادی دارااست . پیش از این در زومیت اخبار رایزنی‌های جمهوری اسلامی ایران ماشین و پژو برای عرضه‌ی ۲۰۸ با سرمایه‌گذاری مشترک تا ۲ سال آتی را منتشر کرده بودیم . اما به طور جدا با ورود ۲۰۸ به بازار و بها به مراتب اضافه آن , کشور‌ایران ماشین قابلیت جلوگیری تولید ۲۰۶ را نخواهد داشت ; چون تعداد زیادی از مشتریان بازه‌ی قیمتی ۳۵ تا ۴۵ میلیون تومانی خود را از دست خواهد اعطا کرد . 206 رانا


در همین راستا ایران ماشین قصد عرضه‌ی محصولی تازه روی پلتفرم ۲۰۶ , برای جایگزینی آن را داراست . ولی قبلا رانا روی پلتفرم ۲۰۶ تولید و عرضه شده بود که بجهت اشتباهات کیفی و فنی نتوانست تعداد زیاد خریدارات ۲۰۶ را به خویش جلب نماید . با اعتنا به خبر ها نشر داده شده از X411 , به احتمال بسیار با نمونه‌ی بهبود‌یافته‌ی هاچ‌بک و سدان رانا با پیشرانه‌های تازه جمهوری اسلامی ایران اتومبیل و گیربکس دستی و قلم روبرو خوا‌هیم شد . این خودروی نو کشور‌ایران خودرو با قیمتی کمتر از X409 عرضه خواهد شد .

X502
اما نهایی محصولی که کشور‌ایران خودرو در دسترس توسعه و گسترش داراست , پروژه‌ X502 برای جایگزینی خودروی پژو پارس است . پژو پارس هم مثل سایر تولید ها تولید ایران ماشین , سال های زیادی است که به بازار عرضه می گردد . با وجود بهبود‌های جزئی و عرضه‌ با طیف مختلفی از پیشرانه‌های به عاریت گرفته شده از سایر خودروها , پژو پارس دیگر بضاعت و توان جذب مشتری را ندارد و به جهت نبود محصولی درین مقام از بازار , مشتریان اقدام به خرید این محصول می‌نمایند .

پارس

کشور‌ایران ماشین به خیر از محصول پا به سن گذاشته‌ی خویش مطلع است و در همین راستا در هم اکنون توسعه‌ی نسل تازه این اتومبیل با مارک ملی است . سدان سایز ایران بزرگ اتومبیل هم همانند بقیه تولیدات این مجموعه , با پیشرانه‌های نو و جعبه دنده‌های دستی و خود کار به بازار عرضه
فروش خودرو کلاسیک:: برچسب ها : خرید خودرو , فروش خودرو , خرید و فروش خودرو , تلویزیون سری M سامسونگ
ن : Ford Fischer
ت : دوشنبه 21 فروردين 1396
تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر
جهت اطلاع از تنظیمات و ویــــرایش این قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.