close

آخرین اخبار از تحریم های آمریکا علیه ایران


اجاره ساعتی انواع خودروهای لوکس بدون ضامن


اجاره ویلای ارزان فقط با 50 تومن


اجاره ویلا

همکاری تویوتا و مایکروسافت برای ارتباط خودروها


دو شرکت پیشتاز حوزه‌های فناوری و خودرو دست به همیاری مشترک در پروژه جدیدی زده‌اند . هرچند تویوتا پیش از این هم سابقه‌ی همکاری با مایکروسافت را داشته است . به دنبال با زومیت یاور باشید تا از جزئیات این پروژه عمده آگاه شوید .

تبلیغاتآیفون 7 با ضمانت نامه اصلیآزمون میان المللی ماکروسافت آمادگی ورود به بازار کار
تویوتا به منظور توسعه و گسترش تحقیقات و توسعه بر روی رابطه در میان خودروها با مایکروسافت سرمایه گذاری مشترک انجام میدهد . این همکاری که به پروژه‌ی ( ارتباط تویوتا ( شناخته می‌شود , موجب شده تا از پلتفرم محاسبات ابری آژور ( Azure ) مایکروسافت در خودروهای تویوتا افتتاح شود .

تویوتا تصریح کرده است که‌این همکاری باعث تحکیم فعالیت‌های این شرکت به سمت مدیریت داده ها و محاسبه داده‌ها میشود . این همیاری یک پشتیبانی تمام عیار محسوب می‌شود به طوری که از خدمت تلماتیک آغاز شده و به دسته بیمه‌ی ارزش بر مبنا کارکرد ختم می‌شود ; خدمت تلماتیک اخلاق و رفتار و علایق راننده را می‌آموزد و مدل قیمتی بر پایه کارکرد , الگوهای رانندگی را ذخیره سازی می نماید . در این همکاری مشترک تولید یک شبکه گسترده در بین خودروهای تویوتا پیش بینی شده است تا بتواند داده ها ترافیکی و موقعیت جوی بین خودروهای تویوتا به اشتراک نهاده شود .


تویوتا

پروژه‌ی ارتباط در میان خودروهای تویوتا از شهر پلانو ( Plano ) در تگزاس آغاز خواهد شد . شهر پلانو پایگاه اصلی تویوتا در ایالات متحده امریکا بوده و مکان دلخواه برای همیاری مشترک مهندسان مایکروسافت با تویوتا است . زک هیکزس ( Zack Hicks ) نماینده ارشد داده ها تویوتا در امریکا شمالی در این طریق بیان کرد :

رابطه فی مابین خودروهای تویوتا تکنولوژی است که نه تنها موجب تسهیل در امور می گردد بلکه زندگی را آسوده‌ کرده و به ما امداد می‌کند تا در مسیر انسانیت قدم برداریم . کمپانی خالق پشتیبانی گسترده‌ای از سرویس داده‌های مشتریان , فروشندگان , وابستگان و ناوگان سرویس ها تویوتا را انجام می دهد .
طبق اعلام تویوتا همکاری‌های موجود دربین دو کمپانی مایکروسافت و تویوتا زیاد گسترش یافته است . از سال ۲۰۱۱ , دو شرکت نام برده برای ارائه سیستم تلماتیک وارد فاز همیاری مشترک شده‌اند اما تویوتا اولین شرکتی نیست که مایکروسافت آژور را به سرویس گرفته است بلکه اخیراً نیسان برای افزایش سیستم سرگرمی جانور در خودروهای خود این پلتفرم مایکروسافت را تعیین کرده است .

تویوتا و مایکروسافت
بازسازی
خودرو فروش پراید:: برچسب ها : خرید خودرو , فروش خودرو , خرید و فروش خودرو , تلویزیون سری M سامسونگ
ن : Ford Fischer
ت : دوشنبه 21 فروردين 1396
تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر
جهت اطلاع از تنظیمات و ویــــرایش این قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.