close

آخرین اخبار از تحریم های آمریکا علیه ایران


اجاره ساعتی انواع خودروهای لوکس بدون ضامن


اجاره ویلای ارزان فقط با 50 تومن


اجاره ویلا

WordPress theme App Templates

ال جی تولید‌ نمایشگر‌های تسلا گونه 3 را بر عهده دارااست


ال جی تولید‌ نمایشگر‌های تسلا دسته 3 را بر عهده دارد
فیس‌بوک تلگرام ذخیره
تسلا جور ۳ از کابین مضاعف عجیبی بهره‌مند است به طوری که تقریباً هیچ دکمه‌ای بر روی داشبورد نیست و کلیه امور بوسیله یک صفحه نمایش پهناور در اختیار گرفتن می شود . در‌پی با زومیت همپا باشید تا از تامین کننده نمایشگرهای این خودرو مطلع گردید .

تبلیغاتآیفون 7 با ضمانت نامه اصلیآزمون بین المللی ماکروسافت آمادگی ورود به بازار کار
تسلا ( Tesla ) به اتخاذ ایده‌های پباده سازی غیر معمول برای خودروهای خود شهرت داراست و این شیوه به طراحی داخلی تولید ها این شرکت هم سرایت نموده است . در صنعت خودروسازی جایگزینی دکمه‌های درون کابین با نمایشگری تعالی اصلا معمول نمی باشد ; البته تسلا این رویه را برای جدید‌ترین محصول خود در پیش گرفته است ; دسته 3 برای ساخت انبوه در بازار انگیزه گذاری شده‌است . طبق خبر‌ها منتشر شده شرکت ال‌جی نمایشگر ۱۵ اینچی کابین مدل 3 را برای تسلا تولید خواهد کرد .

تسلا TESLA

بقیه تولیدات تسلا نظیر مدل اس هم از نمایشگر‌های بزرگی در داشبورد خویش سود میبرند و به همین دلیل تعبیه‌ی نمایشگری ۱۵ اینچی در دسته ۳ امری عجیب و به دور از انتظار نبود . طراحی داشبورد گونه ۳ به گونه‌ای آینده گرایانه ساخته شده است چون‌ هیچ نوع مانیتور یا نشان‌دهندی در برگه کیلومتر پشت امر وجود ندارد . تمام دستورها و اطلاعات به وسیله نمایشگر افقی در جهت راست راننده در دست گرفتن و نمایش داده می گردند .

رویتر گزارش داده است که تسلا کمپانی ال جی را برای تأمین نمایشگرهای مسئله به کار گیری در خودروی نوع ۳ خود تعیین کرده است . این بدان معنا است که تسلا هلدینگ TPK , شرکتی که نمایشگرهای بلندمرتبه مسئله بهره در مدل‌های اس و ایکس تسلا را فراهم می‌کرد , را دلخواه تولید نمایشگر‌ها دلخواه و ارزان خودروی نوع ۳ ندانسته است و ال‌جی امکانات بیشتری در این زمینه در اختیار تسلا قرار داده است .

نوع سه تسلا نمایشگر ال جی

تسلا درباره ی استعمال از نمایشگر‌های بزرگ به عنوان صرفا ابزار اکران اطلاعات به سرنشینان , تیتر کرده که این مورد هنوز دردست بسط است و در مرور عصر از ایده‌ها و بازخورد‌های مشتریان در جهت بهینه‌سازی‌های گستر‌ده‌ی آن انجام خواهد اعطا کرد .

تسلا TESLA

به حیث شما انتخاب کمپانی ال جی برای تأمین ورقه نمایش‌های نوع سه تسلا درست بوده است؟ آیا شرکت‌های دیگر می‌توانند خوب تر از ال جی کار کنند؟

خرید خودرو در کیش:: برچسب ها : خرید خودرو , فروش خودرو , خرید و فروش خودرو , تلویزیون سری M سامسونگ
ن : Ford Fischer
ت : سه شنبه 22 فروردين 1396
تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر
جهت اطلاع از تنظیمات و ویــــرایش این قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.